Domácí

Jaroslav prodělal koronu: "Jsem slabý jak moucha, nejhorší je za mnou."

V pondělním vydání pořadu Nova je s Vámi diváci mohli shlédnout další příběhy spojené s pandemií Covid-19 v Česku. Moderátor Rey Koranteng se živě spojil také s Jaroslavem Kurkou, který jako jeden z prvních Čechů onemocněl koronavirem. Jak se mu nyní daří?

Když se v prvním díle pořadu Nova je s Vámi ozval po Skypu hlas Jaroslava Kurky, zněl vyčerpaně a sám moderátor Rey Koranteng přiznal, že byl přinejmenším vystrašený.

Jaroslav popisoval, že má vysoké horečky a je mu opravdu zle už řadu dní. Vysvobození pro něj nakonec představovala sanitka, která ho odvezla do nemocnice.

Když se s ním moderátor spojil v aktuálním Nova je s Vámi, zněl hlas Jaroslava Kurky úplně jinak, čehož si i Rey Koranteng okamžitě všiml a upozornil na energii v něm.

"Zaplať panbů, musím říct, že jsem slabý jako moucha, ale doufám, že mám to nejhorší za sebou," svěřil se muž znovu přes Skype.

Související obsah

Na dotaz, jak by Kurka popsal průběh nemoci divákům, už bohužel muž neodpověděl kvůli výpadku spojení. Ještě krátce bylo slyšet několik útržků slov, pak se spojení úplně přerušilo.

Přesto bylo z hlasu pacienta, kterého ohrozil koronavirus, jasné, že už se cítí mnohem lépe.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz