Zajímavosti

TV Nova nasazuje do vysílání unikátní zábavný pořad Spolu z domu!

Televize Nova přichází s novým pořadem Spolu z domu, který reaguje na dnešní komplikovanou dobu. Jeho zpracování je revolucí ve vysílání zábavných pořadů. Televizním studiem se překvapivě stávají obývající pokoje moderátorů, kteří mají jediný a milý úkol: pobavit a rozesmát.

O moderování nového pořadu se podělí Adéla Gondíková, Ondřej Sokol a Jakub Kohák.

"Vítejte u mě doma, nevěřil bych, že tohle někdy řeknu!“ To jsou první slova Ondřeje Sokola, jednoho z moderátorů nového zábavného pořadu. Unikátní show se objeví na obrazovkách již tento pátek 3. dubna ve 21.25.

TV Nova se rozhodla zpříjemnit nelehkou dobu pandemie, nevystavovat realizační štáb zbytečnému nebezpečí, a přesto přinést divákům porci skvělé zábavy. Spolu z domu se vysílá netradičně z obývacích pokojů.

"Pracovat z domova je v tomto směru unikátní. Jsem ráda, že mohu přispět k odreagování lidí, kteří jsou celé dny doma a sledují ty smutné zprávy. A také že můžeme potěšit ty, co jsou vytížení prací a potřebují si večer odpočinout,“ uvedla Adéla Gondíková.

Související obsah

"Doba je zvláštní, komplikovaná, smutná. O to víc si přejeme nelehkou situaci divákům zpříjemnit. Budeme kouzlit v malém prostoru s omezenými technickými možnostmi. Nebudeme dokonalí, ale o to v tuhle chvíli nejde. Budeme spolu,“ říká Simona Matásková, kreativní producentka nového pořadu Spolu z domu.

Unikátní show představí nejen život v karanténě třech oblíbených moderátorů a jejich slavných kolegů. Zaměří se také na příběhy skutečných hrdinů, kteří pro nás dnes a denně pracující v první linii.

"Čelíme situaci, kterou nikdo nezná, na kterou nikdo nebyl připraven. Přinesla nám, televizním pracovníkům, tuto zbrusu novu nečekanou možnost, a tak jako správný průkopník neváhám a hozenou rukavici u mě doma přijímám,“ dodal moderátor Jakub Kohák.

Další aktivity TV Nova v souvislosti s aktuální situací:

Televize Nova dnešním dnem zařazuje do vysílání televizní spot, v němž prostřednictvím tváří seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vyjadřuje obdiv a poděkování zdravotníkům za obětavou péči a ochotu riskovat vlastní zdraví pro záchranu ostatních. Na spot se podívejte zde:

V rámci edukace veřejnosti v souvislosti s koronavirovou infekcí zařadila TV Nova pravidelně do vysílání pořad Nova je s vámi, a to vždy v pondělí (21:15), ve středu (21:35) a v pátek večer (21:35). Živě vysílaným speciálem provází moderátor Rey Koranteng, přináší přehledné shrnutí všech událostí a opatření a zároveň poradí, jak nastalou situaci zvládnout.

Související obsah

Nova informuje, radí i baví také na sociálních sítích. Velmi rychle například zareagovala svou kampaní #ulicedoma a #ordinacedoma, kde společně s tvářemi těchto seriálů vyzvala veřejnost, aby nosila roušky a v nejlepším případě zůstala doma. Touto organickou kampaní zasáhla přes 400 tisíc lidí a získala velmi pozitivní zpětnou vazbu.

Zároveň se TV Nova snaží své fanoušky spojovat a motivovat. Denně jim dává tipy na různé aktivity, sdílí s nimi recepty od soutěžících MasterChef Česko, anebo je vyzývá k hudebním a tanečním číslům skrze kanály SuperStar. 

Pozadu nezůstávají ani sportovní sociální sítě, na kterých běží kampaň "Zvedni se z gauče", jež vyzývá ke sdílení sportovních aktivit z pohodlí domova. Ty nejlepší videa poté zařazuje do rubriky Borec na konec, která je nedílnou součástí Sportovních novin.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz