Zahraničí

Hvězda Harryho Pottera čeká první dítě. Kouzelnická rodina se rozroste

Hvězda Harryho Pottera čeká první dítě. Kouzelnická rodina se rozroste
Zdroj: Profimedia

V očích mnoha filmových fanoušků jsou Harry, Ron a Hermiona stále těmi roztomilými dětmi, které právě dorazily do Bradavické školy čar a kouzel. Jeden z nich ale před světem již nedokázal utajit tajemství, že se sám brzy dočká potomka.

Svou životní roli získal coby jedenáctiletý chlapec. Od té doby již poněkud povyrostl, z Ruperta Grinta, kterého celý svět zná jako Rona Weasleyho, je již jedenatřicetiletý mladý muž. A brzy se dokonce stane otcem.

Jeho vyvolenou je již od roku 2011 o tři roky mladší Georgia Groome, rovněž britská herečka. Když spolu tento týden vyrazili v Londýně na nákupy, zastihli je paparazzi fotografové, kterým neuniklo, jak se Georgii pěkně nadouvá bříško.

Zdroj: Profimedia

A jistě to není jen z domácího lenošení, které si v posledních dnech dopřávají ve velkém kvůli omezení pohybu osob, které podobně jako česká vláda Británie vyhlásila v souvislostí s epidemií koronaviru. Ve Velké Británii se nakazilo již 73 758 lidí.

"Rupert Grint a Georgia Groom s nadšením oznamují, že čekají miminko. V tomto čase by byli rádi za respektování soukromí," potvrdil jejich mluvčí.

Související obsah

Rupert se tak stane z celé hvězdné trojice, kterou proslavila série o čaroději Harrym Potterovi, rodičem zřejmě jako první. Herec Daniel Radcliffe, představitel Harryho, je od roku 2017 ve vztahu s americkou herečkou Erin Darke, Emma Watson, která si zahrála Hermionu, je momentálně single.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz