Společnost

Seriály, ve kterých hráli, zná každý. Teď se herecké manželství rozpadlo

Seriály, ve kterých hráli, zná každý. Teď se herecké manželství rozpadlo
Zdroj: Profimedia

Herec a hudebník Petr Rajchert a herečka a malířka Barbora Srncová se rozešli. Pár spolu tvořili devatenáct let, od roku 2006 byli manželé. Rozchod potvrdili oba, Srncová naznačila, že za koncem vztahu stojí Rajchert, ten důvody rozchodu nechtěl probírat veřejně.

O rozchodu herců, kteří se v 90. letech objevili v mimořádně sledovaných seriálech, informoval deník Blesk. Konec vztahu mu potvrdili oba bývalí partneři. Rajchert uvedl, že důvody, proč se rozešli, nechce komentovat.

"Abych řekla pravdu, tak se k tomu nechci moc vyjadřovat. K tomu by se měl vyjádřit Petr. Samozřejmě je to strašná rána po devatenácti letech... Každý máme svobodnou vůli se rozhodnout. A i když se někdo rozhodne tak, jak to třeba nečekáte, musíte to i přesto přijmout. Jsem člověk, který raději bude žít v pravdě. Takže je to v pořádku. Neležím tady na zemi," uvedla Srncová.

Srncová podle Blesku nyní žije na chalupě. "Zaplaťpánbůh mám přátele, kteří mě podrží a se kterými se občas vidím, a za to jsem šťastná," dodala herečka.

Související obsah

Dcera divadelníka Jiřího Srnce a malířky Emmy Srncové se divákům nejvíce vryla do paměti rolí Rampepurdy v seriálu Bylo nás pět. S Rajchertem se seznámila při natáčení televizního filmu Policejní pohádky strážmistra Zahrádky. Po roce 2000 už příliš nehrála, věnovala se hlavně rodině a také malování. Oba partneři mají děti z předchozích vztahů.

Rajchert začal v roce 1989 hrát v kapele Starý hadry svého spolužáka z DAMU Michala Malátného, která se později přejmenovala na Chinaski. V roce 1992 si dal od hudby na dva roky přestávku, pak se ale ke kapele vrátil a zůstal do roku 2000. Na obrazovkách prorazil díky seriálu Život na zámku, kde hrál syna Tomáše Töpfera a Kateřiny Macháčkové.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Probační služba přestala využívat náramky

Elektronický monitoring odsouzených a obviněných v listopadu skončil. Probační služba totiž měla problémy s dodavatelem náramků firmou SuperCom. Vrátí se tedy k namátkovým kontrolám. Ministerstvo spravedlnosti je na tuto variantu připraveno. Informoval o tom mluvčí ministerstva Vladimír Řepka.

Píše se na Deník.cz