Koronavirus

Jmenuje se Corona a šikanují ho. Hocha se zastal herec Tom Hanks!

Jmenuje se Corona a šikanují ho. Hocha se zastal herec Tom Hanks!
Zdroj: Profimedia

Známý hollywoodský herec Tom Hanks (Toy Story, Trosečník, Forrest Gump) udělal krásné gesto, kterým se zastal osmiletého chlapce. Ten se jmenuje Corona, a tak je aktuálně obětí šikany. Superstar dokonce poslala hochovi dar, který nese jeho jméno.

Osmiletý Corona De Vries žije v austraské provincii Queensland na takzvaném Zlatém pobřeží. A momentálně prožívá peklo. Na Hankse se nejspíš obrátil proto, že herec byl nedávno u protinožců a právě tam se spolu s manželkou Ritou dozvěděl, že jsou oba nakažení Covid-19.

"Ve zprávách říkali, že jste vy i vaše žena chytili koronavirus. Jste v pořádku? Miluju svoje jméno, ale ve škole mě teď překřtili na koronavirus. Vždycky jsem pak smutný a rozzuřený, když mi tak řeknou," napsal podle Sky News osmiletý Corona Hanksovi na začátku dubna.

Související obsah

A teď mu přišla odpověď. Psaná na psacím stroji značky Corona. "Děkuji, že jsi pro nás tak dobrým přítelem. Přátelé rozveselují své kamarády, když se cítí mizerně. Viděl jsem tě v televizi, když už jsem byl uzdravený. A i když už nejsem nemocný, po tvém dopisu se cítím ještě lépe," odepsal hollywoodský herec australskému školákovi.

Část dopisu, který Tom Hanks chlapci poslal:

Zároveň mu Hanks psací stroj značky Corona také poslal a poprosil ho, ať se s ním od dospělých naučí zacházet a pošle mu zpátky odpověď.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz