Krimi

Na místo šli kriminalisté najisto! Policie měla stopu a prověřuje dva lidi

Nález tělíčka malého Tadeáše nebyl náhodný. Podle vyjádření policejní mluvčí jej nalezli na "základě získaných informací". Hasiči a policisté se navíc z parku stáhli již kolem třetí odpoledne kvůli nové stopě.

"Na základě získaných informací jsme nalezli tělo pohřešovaného kojence. Nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění přesných příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony," uvedla v sobotu policejní mluvčí Eva Hašlová. Tadeáše našla policie mimo park u řeky.

Vzpomínka na Tadeáška:

Zdroj: TN.cz


V sobotu odpoledne navíc podle reportéra televize Nova už v parku a okolí nebyli žádní policisté. Hasiči podle mluvčího dostali pokyn, aby se z akce stáhli. To bylo kolem třetí hodiny. Více si přečtěte v tomto článku na TN.cz.

Související obsah


Zmizení Tadeáška nahlásila jeho matka v pátek večer. V zámeckém parku v Hoříně prý usnula a když se probudila, byl kočárek i se čtyřměsíčním chlapcem pryč. Rozjelo se rozsáhlé pátrání i se zapojením vrtulníku a říčního člunu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz