Domácí

Auto na Pražském okruhu sešrotovaly náklaďáky! Ženu vyprošťovali 40 minut

Vážná dopravní nehoda se stala v pondělí ráno na Pražském okruhu. Auto se zaklínilo mezi dvěma nákladními vozy a řidičku museli hasiči vyprošťovat. S těžkými zraněními ji poté transportoval vrtulník do nemocnice.

Ke srážce dvou nákladních a dvou osobních aut došlo v pondělí před osmou hodinou ranní na Pražském okruhu u Horních Počernic před nájezdem na Novopackou spojku. Auto značky Toyota se zaklínilo mezi dvěma náklaďáky. 32leté řidičce přivolala pomoc automatická služba eCall.

"Událost byla na operační středisko hasičů ohlášena automatickým systémem eCall přímo z vozidla, bez zásahu řidiče a bezprostředně po nehodě," informovali pražští hasiči, kterým systém nahlásil i přesnou polohu a značku auta.

Související obsah

Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů včetně speciálního vyprošťovacího automobilu. Hasiče čekalo náročné vyprošťování zraněné cestující z osobního auta, které trvalo bezmála 40 minut. Poté ženu transportoval vrtulník do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.

Okruh byl několik hodin neprůjezdný a kolony se tvořily i na královéhradecké dálnici D11. Policisté nyní prošetřují okolnosti nehody.

sik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz