Naše Česko

Cestovky znovu nabízí dovolenou u moře! Češi mají mít hotely pro sebe

Cestovky znovu nabízí dovolenou u moře! Češi mají mít hotely pro sebe
Zdroj: Profimedia

Po zrušení veškerých zájezdů na letošní léto přichází cestovní kancelář Alexandria s novým konceptem. Vybrané hotely a penziony u moře budou v létě sloužit jenom českým turistům. S novou nabídkou přichází také CK Fischer a Exim Tours.

Cestovní kanceláře zveřejnily dobrou zprávu pro všechny, kteří se nedokázali smířit s tím, že se letos nepodívají k moři. Letní zájezdy začaly znovu nabízet, přestože prozatím v omezené míře.

"Připravili jsme novou nabídku zájezdů, která reflektuje aktuální situaci a nové podmínky v jednotlivých destinacích. Z dotazů a připomínek našich zákazníků víme, že nejdůležitější pro ně je zdraví a bezpečnost, proto jsme připravili zcela nový produkt: Dovolenou na výsostném českém území u moře," vysvětlil marketingový ředitel CK Alexandria Petr Šatný.

"Dovolenou na výsostném českém území u moře" nabízí vybrané hotely a penziony, které budou v letošním létě sloužit pouze českým zákazníkům CK Alexandria. Češi se tak nemusí potkat s žádnými cizinci, samozřejmě s výjimkou personálu.

Související obsah

"Naši zákazníci si mohou užít svou dovolenou v maximálním komfortu a vyhnout se davům turistů mnoha národností, které by potkali v jiných hotelech," dodal Šatný. Například v bulharském Primorsku bude na pláži také přímo vyhraněný prostor pro zákazníky cestovní kanceláře.

Pokud nepotřebujete ryze českou společnost, vybrat si můžete i z mezinárodních hotelů. Alexandria zatím nabízí zájezdy do Bulharska, Chorvatska, Maďarska a na Slovensko. Ještě tento týden přijde na řadu také Řecko.

Pobyty v Řecku už prodávají také cestovní kanceláře Fischer a Exim Tours. "Nemusíte se bát, žádná karanténa ani testování na Covid-19 nebude potřeba! Plánujeme navíc zahájení prodejů dalších oblíbených destinací," ujistila cestovní kancelář Fischer.

Související obsah

Zákazníci, kteří měli zakoupený zájezd už dříve a po kompletním zrušení všech zájezdů obdrželi od CK Alexandria poukaz, mají možnost koupit stejný zájezd za stejnou nebo nižší cenu, i pokud je zájezd aktuálně dražší.

"Prosíme zákazníky, aby v takovém případě kontaktovali naše rezervační oddělení či svého prodejce a my jim cenu změníme tak, aby odpovídala ceně původní," doplnil Šatný.

Podívejte se na reportáž o omezeních pro zahraniční dovolené:

 

 

sik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Naše Česko

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Krátká zpráva

Evropský parlament udělil Sacharovu cenu Alexeji Navalnému

Evropský parlament udělil ve středu Sacharovu cenu za svobodné myšlení ruskému opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému. Ten je momentálně vězněn v ruském vězení. Parlament ocenil jeho boj za svobodu a demokracii.

Píše se na Deník.cz