Krimi

Volal na tísňovou linku s nemravnými návrhy, hrozí mu pokuta 200 tisíc!

Se sérií nestoudných návrhů se na tísňovou linku pražských strážníků obrátil neodbytný podnapilý oznamovatel. Celkem volal 27krát. Nyní mu hrozí statisícová pokuta.

Zvláštní způsob zábavy si vybavil 43letý muž z Prahy v pondělí v noci. "Opakovaně volal na tísňovou linku 156 a požadoval, aby se do Podolské ulice dostavila hlídka strážníků a provedla mu felaci. Během jedné hodiny se v dané věci na městkou policii obrátil z tří různých telefonních čísel, a to celkem 27krát," uvedla městská policie.


O něco později přišlo další oznámení ze stejné ulice na rušení nočního klidu. Na místo vyrazila hlídka strážníků, která tam našla dva opilé muže. Ti pokřikovali vulgarity a podobně se chovali i k městským policistům.

Související obsah

"Muži nejprve odmítali s hlídkou spolupracovat a v urážkách strážníků pokračovali. Nakonec se ale uklidnili. Rušení nočního klidu hlídka vyřešila domluvou, přestupek znevážení úřední osoby budou dotyční bratři vysvětlovat správnímu orgánu. Muž ve věku 43 let se také strážníkům sám označil jako autor zlomyslného volání," doplnili strážníci.


Takzvané zlomyslné volání je ale přestupek, za který hrozí pokuta až 200 tisíc korun. Zneužití tísňové linky může vést k tomu, že se nedostane pomoci těm, kteří to skutečně potřebují.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz