Domácí

Němec podezřelý ze dvou vražd se skrýval v Česku. Chytili ho u Domažlic

Němec podezřelý ze dvou vražd se skrýval v Česku. Chytili ho u Domažlic
Zdroj: TN.cz

Policisté pátrali po muži, který je podezřelý z dvojnásobné vraždy na území Německa. Muž se ukrýval v Česku, policisté ho po oznámení zadrželi

Kriminální policie Amberg pátrala po muži z Německa, který je podezřelý z vraždy dvou lidí.

Tu měl podle policie spáchat 27. červa 2020 v obci Schwandorf na území Německa. Existovala možnost, že se podezřelý zdržuje v Česku, bylo proto vyhlášeno pátrání.

Už po dvou hodinách od zveřejnění pátrání se podle portálu krimi-plzen.cz ozval svědek, který muže poznal. Policie ho pak měla zadržet nedaleko Novodvorského rybníku.

  

Související obsah

"Muž může být nebezpečný a ozbrojen, proto se jej nepokoušejte zadržet," varovala mluvčí policie Martina Korandová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz