Psí domov

Beníkovi je jediným přítelem plechová miska! Trpí kvůli obroušeným zubům

Nový speciál televize Nova Psí domov se zaměřuje na psíky, kteří neměli lehký život. Beníka našli s drátěným náhubkem, který měl na sobě delší dobu. Jediným přítelem mu byla plechová miska.

Chundelatý Ben má za sebou těžký život. Když jej našli a přivezli do útulku Azyl Tylda, byl velmi pohublý. Jako opuštěnému psovi mu na tlamě zůstal náhubek, se kterým nemohl jíst. Má také spadlé ucho kvůli zdravotním potížím.


Beník je dlouhosrstý německý ovčák. Může mu být čtyři nebo pět let, to není jasné. "Má velice obroušené spodní zuby, nedělá nic jiného, než že tahá plechovou misku. Byl zřejmě dlouho zavřený v kotci, kde neměl žádnou jinou možnost vyžití," vysvětlila Iva Stejskalová z Azylu Tylda.

Související obsah


"Míček ani jiné hračky nechce. Poslední dobou se to trochu zlepšilo a občas ho přesvědčím, že má běžet pro míček," dodala Stejskalová. Beník nyní hledá nový domov, najde ho u vás? Můžete ale útulku pomoci i jinak, níže najdete jejich facebookový profil i s fotkami Beníka.


Více se o Beníkovi a dalších psích hrdinech dozvíte v reportáži pořadu televize Nova, kterou si můžete spustit v tomto článku na novaplus.cz.


 

rod, TN.cz

K tématu Psí domov

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz