Psí domov

Beníkovi je jediným přítelem plechová miska! Trpí kvůli obroušeným zubům

Nový speciál televize Nova Psí domov se zaměřuje na psíky, kteří neměli lehký život. Beníka našli s drátěným náhubkem, který měl na sobě delší dobu. Jediným přítelem mu byla plechová miska.

Chundelatý Ben má za sebou těžký život. Když jej našli a přivezli do útulku Azyl Tylda, byl velmi pohublý. Jako opuštěnému psovi mu na tlamě zůstal náhubek, se kterým nemohl jíst. Má také spadlé ucho kvůli zdravotním potížím.


Beník je dlouhosrstý německý ovčák. Může mu být čtyři nebo pět let, to není jasné. "Má velice obroušené spodní zuby, nedělá nic jiného, než že tahá plechovou misku. Byl zřejmě dlouho zavřený v kotci, kde neměl žádnou jinou možnost vyžití," vysvětlila Iva Stejskalová z Azylu Tylda.

Související obsah


"Míček ani jiné hračky nechce. Poslední dobou se to trochu zlepšilo a občas ho přesvědčím, že má běžet pro míček," dodala Stejskalová. Beník nyní hledá nový domov, najde ho u vás? Můžete ale útulku pomoci i jinak, níže najdete jejich facebookový profil i s fotkami Beníka.


Více se o Beníkovi a dalších psích hrdinech dozvíte v reportáži pořadu televize Nova, kterou si můžete spustit v tomto článku na novaplus.cz.


 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestující si odmítla nasadit roušku, letadlo nad Atlantikem se muselo vrátit do Miami

Let společnosti American Airlines směřující o Londýna se ve středu musel kvůli jedné cestující vrátit zpět do Miami. Kapitán Boeingu 777 tak rozhodl poté, co si žena podle federálního nařízení odmítla nasadit roušku. Po přistání ji z letadla odvedla policie a žena byla zařazena na americký interní seznam osob, kterým je odepřen vstup na palubu letadla, informovala agentura AP s odkazem na vyjádření aerolinek.

Krátká zpráva

Kamion převážející výbušniny se střetl s motorkou, výbuch zabil nejméně 17 lidí

Nejméně 17 lidí přišlo v Ghaně o život a dalších 59 bylo zraněno při explozi kamionu, který převážel výbušniny. Podle agentury AFP byl výbuch byl následkem dopravní nehody, při které došlo ke střetu s motocyklem. Masivní exploze vytvořila na místě srážky hluboký kráter a srovnala se zemí desítky budov v okolí.

Píše se na Deník.cz