Domácí

Ivana ukázala první záběry z filmu o Karlu Gottovi. Dojímají k slzám

V den nedožitých 81. narozenin Karla Gotta spatřily světlo světa první záběry z očekávaného dokumentu o zpěvákově životě. S fanoušky se o ně vdova Ivana Gottová podělila i na sociálních sítích. Mistrův rozhovor s mladinkou dcerou Charlotte dojímá k slzám.

Fanoušci ze všech koutů Česka si dnes připomínají výročí narození Karla Gotta. K jeho hrobu na pražských Malvazinkách míří davy, vzpomínání na Mistra na sledujeme na TN.cz zde. Dárek v podobě první ukázky z chystaného dokumentu jim nadělila Ivana Gottová.

"Vážení a milí, děkuji za krásné maily a dopisy, které mi posíláte v souvislosti s dnešními nedožitými narozeninami mého manžela. Jsem moc ráda, že právě dnes, 14. 7., vám můžeme poprvé ukázat první záběry z filmu Karel. Doufám, že vás krátké video potěší. Ivana," napsala vdova na Gottovu facebookovou stránku.

Upoutávka začíná rozhovorem zpěvaka s dcerkou Charlotte. Ta se snaží rozluštit, jakou barvu očí má její tatínek v šeru. "To se právě líbilo mamince, když jsme se seznámili. Říkala: ne jak zpíváš, ale ty tvoje modrý oči se mi líbí," vyprávěl Gott.

Související obsah

Snímek režisérky Olgy Špátové bude mít premiéru letos v říjnu. O životě legendárního zpěváka natočila film už v roce 2009, který můžete sledovat dnes večer od 21.35 na TV Nova. Ve speciálním pořadu připomene i nejznámější hity, nejslavnější vystoupení i osobní život Karla Gotta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz