Domácí

Po pár hodinách další nehoda! Vlak se na Blanensku srazil s dodávkou

Další železniční nehoda se ve středu ráno zaměstnala hasiče ve Velkých Opatovicích na Blanensku. Srazil se tam osobní vlak s dodávkou, její řidič utrpěl lehká zranění. Vlakem naštěstí nejeli cestující.

Osobní vlak a dodávka se ve středu před osmou hodinou ráno srazily u Velkých Opatovic na Blanensku. Na místě zasahovali hasiči, kteří provedli protipožární opatření.

Nehoda si nevyžádala žádné životy. "Zasahovali jsme u dopravní nehody osobního vlaku a dodávky. Na místě byla jedna zraněná osoba v péči záchranářů," informovali jihomoravští hasiči.

Vlakem necestovali žádní pasažéři, seděl v něm pouze průvodčí a strojvedoucí. Záchranáři podle informací TV Nova přepravili do nemocnice řidiče dodávky, jenž utrpěl lehká zranění a byl v šoku. Otřesen byl rovněž strojvůdce. 

Související obsah

"Dnes krátce před osmou hodinou došlo na železničním přejezdu mezi Velkými Opatovicemi a Cetkovicemi ke srážce osobního vlaku s dodávkou. Zraněný šofér byl převezen do nemocnice," potvrdili policisté na twitteru. Ti se budou nehodou dále zabývat. 

O poznání víc zaměstnala záchranné složky nehoda z úterního večera. Na Kolínsku narazil osobní vlak do stojícího nákladního expresu. Zemřel strojvedoucí a 35 pasažérů utrpělo zranění. Podrobnosti čtěte na TN.cz zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz