Zajímavosti

Gottova dcera vyměnila manžela za mladíčka. Kvůli němu se rozvádí!

Gottova dcera vyměnila manžela za mladíčka. Kvůli němu se rozvádí!
Zdroj: Profimedia/Facebook Lukáše V.

Když tento týden vyšlo najevo, že se rozvádí i mladší dcera zesnulého Karla Gotta, všichni se začali ptát, co za rozpadem manželství stojí. Lucie Kovaříková opouští muže Jana kvůli o pět let mladšímu příteli. Ze společných fotek jasně plyne, že jde o lásku jako trám.

Novým partnerem rozvádějící se Lucie Kovaříkové, mladší dceři Karla Gotta, je o pět let mladší Lukáš V. Ten na sociálních sítích tvrdí, že žije v Norsku, ve skutečnosti však pochází z Liberce.

Začalo se o něm mluvit jako o Seveřanovi a zamilovaná dvojice si z toho dělá legraci. "Příště budu z Hong Kongu," smál se Lukáš na facebooku. S humorem to vzala i Lucie, která si na profil v pátek napsala, že se stěhuje do norského Bergenu. Lukáš také tvrdí, že pracuje v Oslu pro internetovou filmotéku.

Kovaříková, která manželství s Janem ukončuje po dlouhých 13 letech, je podle snímků s Lukášem zamilovaná až po uši. Drží se za ruce a zdá se, že si spolu náramně rozumí. Také z nich vyplývá, že její láska je v Česku, nikoliv ve Skandinávii.

Související obsah

Gottova dcera má s manželem dva syny, zatím jediné zpěvákovy vnuky. Podle informací deníku Blesk už se předběžně domluvili na rozdělení majetku a střídavé péči o kluky. Jisté je, že Lucii zůstane byt, který jí před lety pořídil otec.

O rozvod už několik měsíců usiluje i Dominika Gottová, starší dcera věčného Slavíka. Stále však zůstává pouze u slov a s finským muzikantem Timem Tolkkim je pořád ve svazku manželském.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz