Domácí

Řidič vjel do řady zaparkovaných aut, z místa nehody ujel

U kuriózní dopravní nehody zasahovali před půlnocí hasiči a policisté z Nového Boru i České Lípy. Neznámý řidič tam vjel do řady zaparkovaných aut. Z místa nehody ale ujel. Auto pak zaparkoval na chodníku před paneláky a utekl.

Případ se stal v noci na pondělí v České Lípě v Žitavské ulici. Lidé slyšeli hluk auta, které narazilo do řady zaparkovaných aut, a následně řidiče, který z místa nehody prchá, aniž by zavolal k nehodě policisty.

Lidé proto ihned zavolali na tísňovou linku. Na místo okamžitě vyrazili policisté i hasiči. Pátrání po možných zraněných, ale bylo neúspěšné.

Související obsah

"U vozidla se po příjezdu nenacházela žádná další osoba. Místo události jsme poté předali policii ČR,“ vyjádřila se po telefonu mluvčí hasičů Lucie Hložková.

"Osobní automobil měl narazit do řady zaparkovaných automobilů. Řidič z místa nehody ujel,“ informuje mluvčí policie Vojtěch Robovský

Auto policisté našli zhruba 200 metrů od místa, kde řidič nebo řidička havaroval. Auto zůstalo stát na chodníku před paneláky až téměř před vchodem. Pak se po šoférovi slehla zem.

Související obsah

"Žádáme svědky, kteří dopravní nehodu v noci zaznamenali, aby se policistům ozvali prostřednictvím linky 158,“ dodává mluvčí Robovský.

Jestli za nehodou a následným úprkem byla těžká opilost podezřelého, jízda pod vlivem drog anebo něco jiného, teď vyšetřují českolipští kriminalisté. Výši způsobené škody na zaparkovaných autech policie zatím neupřesnila.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz