Domácí

Vojtěch zrevidoval počty nakažených, číslo kleslo o 1775 případů

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) nechal zrevidovat čísla nakažených koronavirem. Počet klesl o 1775 případů na 3479.

Vojtěch o víkendu nařídil odborníkům zrevidovat počty nakažených virem koronaviru. Nové statistiky zveřejnilo v neděli ministerstvo zdravotnictví na svém webu.

Číslo v neděli odpoledno kleslo z 5254 na 3479 případů, což je o 1775 nakažených méně. V současné době je tedy v České republice 3422 nemocných. 

Související obsah

"Za skokovým nárůstem počtu vyléčených je revize dat, jenž v poslední době hygienici nestíhali aktualizovat," uvedl šéf zdravotnických statistik Jaroslav Dušek.

Do nedělního odpoledne se v Česku nakazilo koronavirem 15 212 lidí, 11 419 se uzdravilo a 371 nemoci Covid-19 bohužel podlehlo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Krátká zpráva

Evropský parlament udělil Sacharovu cenu Alexeji Navalnému

Evropský parlament udělil ve středu Sacharovu cenu za svobodné myšlení ruskému opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému. Ten je momentálně vězněn v ruském vězení. Parlament ocenil jeho boj za svobodu a demokracii.

Píše se na Deník.cz