Domácí

Muž zmizel pod hladinou Hostivařské přehrady, tělo hledají už druhý den

Muž zmizel pod hladinou Hostivařské přehrady, tělo hledají už druhý den
Zdroj: Profimedia

Policisté od středečního večera zasahuje u vodní nádrže v pražské Hostivaři. Svědci tam viděli muže, který skočil do vody a už nevyplaval. Po jeho těle pátrá několik jednotek včetně poříčních policistů, zatím marně. Budou pokračovat v pátek.

Ve středu večer hlásili svědci pravděpodobné utonutí na Hostivařské přehradě. Ta leží na potoce Botič na jihovýchodě hlavního města.

Na místě zasahovalo několik policejních jednotek. "Před sedmou hodinou večer jsme přijali oznámení o tom, že měl nějaký muž skočit do přehrady a už nevyplavat," řekla TN.cz mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová.

V pohotovosti byla také říční policie, pomáhají také hasiči. Po desáté hodině policisté pátrání přerušili. "Budeme pokračovat hned ráno," uvedla Siřišťová.

Související obsah

Policisté ve spolupráci s hasiči v pátrání pokračovali i během čtvrtka. Jenomže opět bezvýsledně. "Jednotky se na místo vrátí v pátek ráno," řekla policejní mluvčí Hana Křížová.

Záchranná akce ve středu odpoledne probíhala také na přehradě Mšeno na Jablonecku, utopil se tam 44letý muž. "Na místo jsme přizvali také hasiče a potápěče. Zhruba po hodině jsme tělo muže našli, bohužel i přes dlouhotrvající resuscitaci se ho nepodařilo oživit," uvedl policejní mluvčí Vojtěch Robovský s tím, že v případu bude nařízena soudní pitva.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz