Muž jel na motorce do Zruče na Plzeňsku, když v tom si v protisměru všiml svého auta. Začal ho proto sledovat, zloděj ho ale setřásl. Po několika hodinách na vůz natrefil na lesní cestě. Policisté pátrají po pachateli, který je podezřelý z neoprávněného užívání cizí věci.
Muž z Plzeňska se při jízdě na motorce asi hodně divil, když v protisměru potkal svoje auto, které mu někdo ukradl. Před domem v obci Zruč-Senec ho nechal neuzamčené, takže pachatel neměl ani mnoho práce.
Na ujíždějící vůz se pověsil, jenže ho za pár minut ztratil z dohledu. Cizí člověk jeho autem jezdil mezi 23. a 24. červencem.
"Po několika hodinách si ovšem všimnul, že jeho zelené Twingo stojí zaparkované na kraji lesa. Dosud neznámý pachatel si z auta odnesl ,,pouze“ registrační značky a klič od vozidla," uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová.
Policisté teď po neznámém pachateli pátrají. Pokud jste minulý pátek odpoledne projížděly mezi Dolany a Chrástem a máte v autě kameru, ozvěte se policistům na linku 158.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz