Domácí

Herec Jiří Krampol truchlí! V náručí mu zemřela jeho milovaná žena Hana

Dlouhý boj s nemocí Hana Krampolová, manželka oblíbeného herce Jiřího Krampola, bohužel prohrála. Zemřela v pondělí v půl sedmé večer. Bylo jí jen 59 let.

Hanu, která dříve pracovala jako učitelka v mateřské škole, zdravotní problémy trápily již velmi dlouho. Naposledy vydechla doma, v bytě nedaleko pražského Staroměstského náměstí. Její oddaný manžel Jiří ji podle deníku Blesk po celou dobu držel v náručí.

Manželka 82letého Jiřího Krampola se také léta potýkala se závislostí na nikotinu a lécích. Několikrát dokonce podstoupila léčbu. Její poslední pobyt v bohnické léčebně trval čtyři měsíce.

Zda k Hančině skonu napomohla také záliba v alkoholu, není jisté. S tímhle démonem bojovala hned několikrát, ale vína se vzdát nedokázala. Právě smrtící koktejl alkoholu a antidepresiv stál za její hospitalizací v psychiatrické léčebně. Jiří Krampol se z manželčina sklonu popíjet několikrát sám obviňoval. Manželství s hercem dle jeho slov není žádný med.

Související obsah

Ve svém nejtěžším životním období Hana zhubla dokonce na pouhých 47 kilogramů, po léčebném pobytu v Bohnicích se ale zdálo, že se jí zdraví navrací. Znovu získala zdravou váhu a chuť k jídlu, dokonce omezila i svou vášeň – cigarety.

"Už vím, že nesmím kouřit kvůli vředům v jícnu, hodně jsem to omezila," vyjádřila se tehdy. Za Jiřího Krampola se vdala v únoru 1993. Prožili spolu 27 let.

Související obsah

O Hančině skonu na sociálních sítích informoval přítel Krampolových Jiří Marek. "Před chvílí volal Jirka, že Hanka o půl šesté večer náhle doma zemřela. Je nám to všem moc líto, moc se těšila na společnou dovolenou. Sbohem, Haničko, měli jsme tě rádi," napsal.

Spolu s manželem se Hanka chystala vyrazit na ozdravný pobyt na zámek Valeč. Na vytouženou dovolenou už nedojde.

Podívejte se na reportáž o Krampolových v pořadu Život ve hvězdách (duben 2019):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz