Domácí

Chlapci zmizeli u řeky, policie po marném pátrání ukázala jejich tváře

Chlapci zmizeli u řeky, policie po marném pátrání ukázala jejich tváře
Zdroj: AKTU.cz

Policisté od středeční půlnoci pátrají po dvou šestnáctiletých chlapcích, kteří se šli koupat do řeky Sázavy u Českého Šternberka. Hledal je i vrtulník s termovizí. Policistům se je stále nepodařilo nalézt.

Policisté je proto ve čtvrtek pozdě odpoledne zařadili do databáze pohřešovaných a zveřejnili jejich jména a tváře. Podrobný popis u Leoše V. a Samuela M. stále chybí, takže není jasné, co měli hoši v době zmizení na sobě.

Po dvou chlapcích pátral také vrtulník s termovizí. Ve čtvrtek dopoledne se na místo dostavili také příslušníci poříčního oddělení Slapy a Labe, kteří pročesávájí řeku. Zmizení teenagerů oznámili jejich kamarádi, podle policistů ale až s několikahodinovým zpožděním.

Policie ve čtvrtek odpoledne kolem třetí hodiny pátrací akci ukončila. V dalším pátrání bude pokračovat až v pátek. Chlapce se zatím nepodařilo najít. 

Pusťte si záběry z pátrání:

"Pátrací akce probíhá od středeční půlnoci a po patnácti hodinách se nám stále bohužel nepodařilo chlapce nalézt. Naše jednotky na místě vyhodnotily, že dnes už pro nález chlapců víc udělat nemohou, proto se rozhodly v pátrání pokračovat zítra," řekla ve čtvrtek odpoledne TN.cz mluvčí policie Petra Potočná.

 

"Středočeští policisté od půlnoci pátrají po dvou šestnáctiletých chlapcich, kteří se podle posledních informaci měli jít koupat do Sázavy u Českého Šternberka. Zatím bezvýsledně,“ informovala Potočná o několik hodin.

Související obsah

Chlapci se ztratili poblíž kempu Masarykův tábor YMCA v Soběšíně. Společně s policií zasahovali na místě také hasiči Středočeského kraje, kteří prohledáváli po proudu přilehlé břehy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz