Inspektor TV Nova

Průzračný bazén a desítky druhů pizz. Kemp v Mořkově vybojoval stříbro

Prázdninový inspektor se tentokrát vydal na Moravu - konkrétně do autokempu v Mořkově na Novojičínsku. Ten je vyhlášený nejen svou pizzou, ale i čistou vodou v bazénu. Na zlatou medaili to však podle inspektora nestačilo.

Stravování v hospůdce

Než inspektor se štábem začali s natáčením v kempu, nakoukli do místní hospůdky, která nabízí 35 druhů pizz. "Všechno je čerstvé, dochucujeme vlastní salsou, těsto si děláme sami. Snažíme se, aby všechno bylo ze 100% čerstvých surovin," lákají návštěvníky provozovatelé hospůdky.

I další jídla z jídelního lístku si hosté pochvalovali. Nadšení byli například ze špízů či palačinek.

Koupání v bazénu

Po posilněni se inspektor vydal o pár metrů dál na koupaliště. O zdraví se tu prý návštěvníci bát nemusí. "Asi víte, že teď v téhle době je všechno přísné. Průzračná voda, správné PH, chlor, všechno tady funguje, protože je tady skvěle sehraný tým," pochvaluje si plavčík Jaroslav.

"Začínáme ráno na 23 stupních a když nám přeje počasí, tak končíme na 26 i 27 stupních. Klienti jsou spokojení. Začínají k nám jezdit z Kopřivnice, z Frýdku-Místku i z Nového Jičína, kde je také bazén," doplňuje Jaroslav. Za vstup na koupaliště si ale zaplatíte zvlášť. 

Související obsah

I u bazénu seženete něco na zub. A navíc za lidové ceny - třeba langoš koupíte za 40 korun. Posilnit se můžete také párkem v rohlíku, hranolkami a mají také výbornou ledovou kávu. 


Ubytování v chatkách

V autokempu mají jedenáct chatek pro zhruba 40 lidí. Někomu by mohlo vadit, že jsou poměrně blízko u sebe. Vybrat si můžete z dvoulůžkových a čtyřlůžkových. Ty první toho pamatují opravdu hodně a jsou spíše pro nenáročné zájemce. Větší chatky jsou na tom lépe.

Uvnitř je čisté povlečení, takže se nemusíte bát, že byste si s sebou museli na dovolenou táhnout něco navíc. Krásně čisté jsou dokonce i sprchy - tři pro dámy a  tři pro pány. Ty jsou hned vedle chatek, karavanů i stanů. Jedna nepříjemnost však inspektora čekala na záchodech. Pokud si zde potřebujete odskočit, nezapomeňte si s sebou toaletní papír, u mísy totiž není.

Ceny jsou průměrné, můžete vzít i mazlíčky

Ceny za ubytování v kempu odpovídají republikovému průměru. Chata pro čtyři lidi na jednu noc vyjde na 900 korun, karavan na 120 a stan pro dva lidi na 70. Svého psího mazlíčka můžete mít s sebou za 40 korun za noc.

Zdroj: TV Nova

Pozor je třeba si dát na to, že řada věcí tu není v základní ceně. Připlatíte si nejen za slunečník na koupališti, ale třeba i za elektrickou přípojku nebo za spálené dříví u ohniště.

Závěrečné hodnocení

Když si to shrneme, tak autokemp v Mořkově nabízí hezké prostředí, dobré jídlo a bazén vás příjemně překvapí. Náročnější klient ale pár nepříjemností objeví. Prázdninový inspektor kempu udělil stříbrnou medaili.

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

Máte tip, kam by se měl Prázdninový inspektor vydat příště? Pište nám na prazdninovyinspektor@nova.cz.

Kateřina Sejková, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz