Domácí

Tank po nehodě na Kutnohorsku spadl z přívěsu, naložil ho jeřáb

Tank po nehodě na Kutnohorsku spadl z přívěsu, naložil ho jeřáb
Zdroj: Policie ČR

Z nákladního tahače se v pátek odpoledne na Kutnohorsku uvolnil tank a spadl na silnici u motorestu Na Písku. Policisté ji museli silnici zcela uzavřít, už je průjezdná. Zpátky na přívěs vrátil tank speciální jeřáb.

Nehoda náklaďáku, který převážel tank, s osobním automobilem u motorestu Na Písku na Kutnohorsku natropila pořádnou neplechu. Na přívěsu totiž převážel sběratelský tank.

"Nákladní automobil nestačil dobrzdit a zezadu vrazil do osobního automobilu, přičemž došlo k uvolnění tanku a jeho následném sesunu z přívěsu," řekla TN.cz mluvčí středočeských policistů Martina Fejfarová.

Spadlý tank blokoval jeden jízdní pruh, policisté proto začali dopravu řídit kyvadlově. Po příjezdu těžké techniky, která tank vracela na přívěs, zastavili dopravu kompletně. Po šesté hodině odpoledne už byla silnice průjezdná.

Související obsah

"Alkohol či jiné návykové látky byly na místě vyloučeny," doplnila Fejfarová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Píše se na Deník.cz