Domácí

Blízcí se loučili s obětmi požáru. Slzy tekly i za nenarozenou Isabelku

V Ostravě se dnes příbuzní i přátelé loučí se čtyřmi z 11 obětí tragického požáru v Bohumíně. Slzy dnes tečou za Lenku V. se synem Dominikem, Nicolu G. a nenarozenou dcerku Isabelku.

Lenka V. se synem Dominikem, a Nicola G. s nenarozenou dcerou Isabelkou. To jsou jména těch, kteří nepřežili tragický požár v Bohumíně. Dnes se s nimi do smuteční síně ve Slezské Ostravě přišli rozloučit jejich nejbližší.

Tragická událost, při které se narozeninová oslava proměnila v ohnivé peklo, otřásla celou zemí. K založení požáru se policistům přiznal 55letý Zdeněk K., údajně se mělo jednat o partnerskou mstu. Svíčky za oběti hrozivého činu zapalovali lidé z celého Česka.

Související obsah

Tragédie vyvolala řadu emocí. Na internetu se kromě komentářů o podpoře a soucitu, ale objevily i ty nenávistné. “Velice mě mrzí, že se po takovéto události mezi vámi najdou tací, kteří dokážou špinit zesnulé, ale i přeživší,“ vyjádřil se Miroslav Pavlorek, jehož část rodiny má právě dnes pohřeb.

Související obsah

Policie také vyšetřuje 41letého muže, který měl stát za otevřeně rasistickým článkem o tragickém požáru paneláku v Bohumíně. "Jedenáct cikánů mínus," psalo se mimo jiné v textu, který odsoudila řada politiků. Muž nyní čelí obvinění z extrémismu.

han, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz