Zahraničí

Šéfka Trumpovy kampaně předvedla hysterický záchvat, když chválila svého šéfa

V americkém Charlott probíhá už druhý den republikánský sjezd, na kterém politici oficiálně jmenovali současného prezidenta Donalda Trumpa kandidátem pro listopadové volby. Kromě senátorů se na pódiu s projevy střídají i členové Trumpovy rodiny, vystoupí jeho děti i manželka Melania.

Nejdůležitější volby v historii Spojených států, tak označil Donald Trump listopadový souboj o Bílý dům. V projevu na sjezdu republikánů se soustředil hlavně na útoky na demokraty a jejich prezidentského kandidáta Joea Bidena.

"Musíme být velmi velmi opatrní, a musíme vyhrát. Naše země se může vydat strašným směrem,“ pronesl americký prezident Trump.

Související obsah

Podle Trumpa hrozí, že pokud Biden vyhraje, zemi bude vlastnit Čína, chce prý rozdrtit americkou ekonomiku. Demokraty také obvinil, že chtějí v listopadovém hlasování zvítězit pomocí podvodů a využijí k tomu koronavirus.

Asi nejvíc se ale ve své řeči na sjezdu rozvášnila Kimberly Guilfoyleová. Trumpova šéfka kampaně a také partnerka jeho nejstaršího syna. "Dámy a pánové, lídři, bojovníci za svobody a americký sen. To nejlepší teprve přijde,“ řekla Guilfoyleová na sjezdu.

Související obsah

U řečnického pultíku se během nominačního sjezdu vystřídá postupně celá Trumpova rodina, dnes by měla podle plánu promluvit jeho manželka Melania.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz