Zahraničí

Vítr odnesl holčičku na jednorožci na širé moře. Zachránil ji trajekt! VIDEO

Opravdu hodně netradiční pohled se před několika dny naskytl lidem, kteří cestovali na trajektu na okraji Korintského zálivu v Řecku. Z paluby totiž zahlédli malou dívenku, jak pluje daleko od pevniny na nafukovacím jednorožci!

Na sociálních sítích se objevilo i video, které zachycuje jak plující holčičku, tak její následnou záchranu. I když šlo o velmi nebezpečnou situaci, která mohla dopadnout všelijak, podle portálu dnevnik.hr bylo dítě naprosto klidné a vypadalo, že si prostě užívá čas strávený ve vlnách.

Pasažéři i posádka samozřejmě na nic nečekali, dívenku na jednorožci z moře vylovili, odvezli ke břehu a předali vyděšeným rodičům.

Související obsah

Nafukovačka se vznášela ve vlnách asi kilometr od pobřeží u vesnice Antirio, která leží západně od Atén a severozápadně od Sparty. Podle dívčina otce dcerku odnesl na volné moře poryv silného větru.

Podle řeckých médií se otec i další svědci snažili dívku zachránit vlastními silami, ale nedokázali k ní doplavat. Proto následně kontaktovali kapitána trajektu, který proplouval kolem.

Pusťte si video ze záchrany:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz