Inspektor TV Nova

Kemp Mydlák cílí na rodiny s dětmi. Takhle obstál u inspektora TV Nova

Chatky na břehu rybníku s travnatou pláží nedaleko Hluboké nad Vltavou. Takové ubytování nabízí kemp Mydlák. Jezdí tam prý hlavně rodiny s dětmi, pro které je v areálu nově vybudované dětské hřiště. Prázdninový inspektor v kempu ale odhalil i nedostatky.

Areál nabízí ubytování v devíti chatkách, pod stanem a přijet můžete i s karavanem. Kemp Mydlák leží na břehu Mydlovarského rybníku, necelých 7 kilometrů od Hluboké nad Vltavou. Kemp je na první pohled čistý a nově opravený. Lidé se sem prý rádi vracejí.

"Krásné je to tady, i to okolí. Je to tady čisté, restaurace je také v pohodě, dáváme si tam langoš, pizzu, kávu. Spokojenost," rozplývá se jedna z oslovených turistek.

Toalety čisté, ale s pavučinami

Při návštěvě samozřejmě nemůžeme vynechat toalety a sprchy. U vstupů nechybí dezinfekce na ruce. "Toalety jsou tady na první pohled čisté, dokonce tady vidím hned několik toaletních papírů. Co mi ale trošku vadí, jsou všudypřítomné pavučiny," popisuje prázdninový inspektor.

"Vyřešíme to s paní uklízečkou, která nám tady uklízí ráno a večer, se s ní domluvíme, že by to tu bylo potřeba vymést koštětem," slibuje rychlou nápravu recepční Tereza Jílková.

Chatky jsou čisté, nechybí lednička

Jdeme se podívat do chatky. Uvnitř je čisto. Ubytovat se v nich mohou až čtyři lidé, nechybí lednička, šatní skříň a stůl se židlemi. "Povlečení lidé dostanou, někteří si vozí svoje, ale většinou dáváme," říká recepční.

V kempu je malá společná kuchyňka, nechybí v ní rychlovarná konvice, mikrovlnka, uvnitř jsou dva vařiče a dřez na nádobí.

Vyžití pro drobotinu nechybí

Nejmenší návštěvníci se mohou v kempu zabavit na novém dětském hřišti. Voda v rybníku je vhodná ke koupání i teď na konci prázdnin. "Je pěkná, čistá oproti jiným rybníkům kolem, takže se nám tady líbí," pochvaluje si další z návštěvnic kempu, která kvituje i místní restauraci.

Občerstvit se můžete právě v ní. "Máme pizzy, smažený sýr, smažený hermelín, kuřecí řízečky, mydláckou směs, také nějaké hotovky, ty obměňujeme. Také polévky, utopence, nakládaný hermelín," vyjmenovává nabídku obsluha. Ceny za jídlo se pohybují od 50 do 150 korun.

Ceny a závěrečné hodnocení

Zdroj: TV Nova

V chatce se ubytujete za 575 korun za noc, za stan dáte 95 korun, obytné auto vás vyjde na 140. Děti do 6 let mají ubytování v kempu zdarma. "Kemp Mydlák nás mile překvapil, výhradu máme pouze k pavučinám, rozhodli jsme se tedy udělit stříbro," uzavřel prohlídku areálu prázdninový inspektor.


Podívejte se na reportáž televize Nova:

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz