Domácí

V Praze se srazila tramvaj s popelářským vozem. Provoz stál dvě hodiny

V pražské ulici Korunní na Vinohradech se v sobotu krátce před sedmou hodinou ráno srazila tramvaj s popelářským vozem. Jednoho z mužů, kteří v tu dobu v autě seděli, odvezla záchranka do nemocnice se zraněním hlavy. Podle policie srážku zřejmě zavinila řidička tramvaje.

Na místě nehody zasahovali policisté, hasiči i záchranáři. Při srážce se zranil jeden z popelářů, 65letého muže odvezla záchranka. Nikdo jiný při střetu podle informací záchranářů nebyl zraněn.

"Muže jsme s úrazem hlavy transportovali do vinohradské nemocnice na chirurgickou kliniku," řekla TN.cz mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Související obsah

Podle informací hasičů byla při srážce tramvaje s popelářským autem poškozena i další vozidla, která v tu dobu v ulici parkovala. Za své vzal i parkovací automat.

"Když jsme přijeli na místo, všechny osoby byly mimo vozidla. Zajistili jsme místo proti vzniku požáru, zasypali uniklé provozní kapaliny a předali jsme záležitost kolegům hasičům z pražského dopravního podniku," informoval mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Související obsah

Podle vyjádření mluvčí policie Evy Kropáčové za srážku nejspíš může řidička tramvaje číslo 16 ve směru na Lehovec. Ta se podle informací policistů prý plně nevěnovala řízení a popelářský vůz tak zřejmě přehlédla.

"Na místě byl přibližně dvě hodiny omezený provoz vozidel z důvodu odstraňování následků dopravní nehody," dodala Kropáčová. Jaký případný trest řidičku tramvaje čeká, ukážou až výsledky vyšetřování.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz