Zahraničí

Meghan chce být prezidentkou, tvrdí její kamarád. Trump se jí vysmál

Meghan chce být prezidentkou, tvrdí její kamarád. Trump se jí vysmál
Zdroj: Profimedia

Meghan Markleová, která se s manželem princem Harrym zřekla prominentního postavení v britské královské rodině, se prý chce stát americkou prezidentkou. Podle jejího blízkého kamaráda by mohla do Bílého domu kandidovat už v roce 2024.

První ženou, která usedne v americkém prezidentském křesle, by se mohla stát vévodkyně Meghan. Zbožňovaná i nenáviděná manželka prince Harryho má prý ambice probojovat se do Bílého domu.

Blízký přítel bývalé herečky to řekl magazínu Vanity Fair. "Americké občanství si ponechala i z důvodu, aby nepřišla o možnost věnovat se politice," tvrdí.

"Myslí si, že pokud se Meghan a Harry rozhodnou vzdát se svých královských titulů, mohla by v roce 2024 kandidovat na prezidentku," dodal kamarád.

Související obsah

O tom, že Meghan uvažuje o kandidatuře, už v minulosti mluvil i královský životopisec Omid Scobie. "Meghan je ztělesněním amerického snu. Jednoho dne by z ní mohla být prezidentka," prohlásil. Za jeho knihu Cesta za svobodou ho teď ale exvévodský páreček žene před soud.

O prezidentské křeslo se letos v listopadu utká úřadující republikán Donald Trump s demokratem Joem Bidenem. Harry a Meghan před nedávnem v kontroverzním videu vyzývali, aby šli lidé k podzimním volbám. Jasně z něj vyznělo, koho podporují, takže se neobešlo bez Trumpovy posměšné reakce. 

"Nepatřím mezi její fanoušky. Harrymu přeju hodně štěstí, protože ho bude potřebovat," vzkázal prezident USA.

Související obsah

Buckinghamský palác se od vyjádření slavných manželů distancoval. Meghan s Harrym se letos na jaře zřekli královských povinnosti a s ročním synem Archiem se odstěhovali do Kalifornie.

Harry a Meghan odešli z královské rodiny v březnu. Podívejte se na reportáž o jejich poslední oficiální akci:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz