Krimi

Opilý řidič srazil mladého muže na přechodu, ten zraněním podlehl

Opilý řidič srazil mladého muže na přechodu, ten zraněním podlehl
Zdroj: Profimedia

V pátek v nočních hodinách srazil opilý řidič 28letého muže na přechodu pro chodce ve Frýdku-Místku. Dechová zkouška ukázala přes 1,6 promile. Vážně zraněný chodec po několika hodinách zemřel.

Více než 1,6 promile alkoholu nadýchal 57letý, který v nočních hodinách v Ostravské ulici ve Frýdku-Místsku podle policie srazil 28letého chodce na přechodu.

"Sraženému muži byla na místě svědky této události poskytnuta okamžitá první pomoc a byla přivolána rychlá záchranná služba. Bohužel po několika hodinách od doby tragické nehody na následky svých zranění zemřel," uvedla policejní mluvčí Karolína Bělunková.

Krátce před tragédií měl způsobit dopravní nehodu i na nedaleké čerpací stanici. Narazil tam do zaprakovaného auta a ujel.

Související obsah

Podezřelého zadrželi policisté, převezli ho na záchytku, aby vystřízlivěl. "V tuto chvíli probíhají procesní úkony, výslechy svědků události a shromažďovaní důkazního materiálu," uzavřela Bělunková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz