Domácí

Roční holčičku měl ubít přítel její matky. Případ řeší ústečtí kriminalisté

Teplicemi v neděli odpoledne otřásla zpráva o úmrtí teprve rok a půl staré holčičky. Její násilnou smrt vyšetřují ústečtí kriminalisté. Brutální čin měl údajně provést opilý přítel dívčiny matky.

"Mohu potvrdit, že krajští kriminalisté vyšetřují násilný trestný čin, ke kterému došlo v Teplicích. Vzhledem k tomu, že poškozený je nezletilý, nebudeme poskytovat žádné další informace," vyjádřila se pro TN.cz policejní mluvčí Šárka Poláčková.

"Jsem z toho úplně, úplně, úplně moc špatnej," svěřil se TV Nova dědeček zabité holčičky. Svoji vnučku prý se ženou nikdy neviděli, protože přítelkyně jejich syna ho pár dní před porodem měla opustit.

Přesto holčičce posílali dárky i oblečení a doufali, že se brzy setkají. V neděli jim ale zavolali příbuzní, že holčička je v nemocnici s vážným poraněním hlavy. To se ukázalo jako smrtelné.

Související obsah

"Člověka to úplně...je to těžký," přiznal dívčin dědeček. Smrt dítěte začali vyšetřovat kriminalisté. Podle informací TV Nova měl holčičku zranit současný přítel matky, který byl údajně opilý a zdrogovaný. Dítě mělo mít kromě poranění hlavy i zlomeniny a podlitiny po těle.

"V neděli v odpoledních hodinách jsme zasahovali v Teplicích, kde jsme převezli nezletilou osobu do ústecké nemocnice. Bližší informace vzhledem k počínajícímu vyšetřování Policií České republiky v tuto chvíli k této události nebudeme poskytovat," řekl TN.cz mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník.

Podle informací TV Nova je nyní podezřelý v cele předběžného zadržení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Krátká zpráva

Na Táborsku spadl na koleje strom

Provoz na trati v koridoru do Českých Budějovic je přerušen. Mezi Střezimíří a Sudoměřicemi u Tábora spadl na koleje strom. Místo vlaků jezdí na místě náhradní autobusová doprava. Omezení bude trvat celé dopoledne, oznámila Pražská integrovaná doprava na twitteru.

Píše se na Deník.cz