Videoreportáž

Záchranáři prosí: Vyvarujte se adrenalinových sportů a cirkulárky

Kvůli koronaviru už se dostávají pod velký tlak i záchranné služby. Počty pacientů s Covidem, které musejí převážet na ošetření, každým dnem narůstají. Záchranné služby prosí obyvatele, aby se vyhýbali například adrenalinovým sportům, při kterých by se mohli zbytečně zranit. Zahrádkáře potom, aby dávali velký pozor například při práci se sekačkou nebo cirkulárkou. Právě tyto stroje mají za následek desítky podzimních zranění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Videoreportáž

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz