Koronavirus

Bagárová bojuje s koronavirem, příznaky má i její pětiměsíční dcera

Bagárová bojuje s koronavirem, příznaky má i její pětiměsíční dcera
Zdroj: archiv Moniky Bagárové

Monika Bagárová se nakazila koronavirem, podle svých slov se ale nepotýká s těžkým průběhem. Zpěvačka a porotkyně SuperStar přiznala, že příznaky má i pětiměsíční dcerka Rumia. Covid-19 se nevyhnul ani partnerovi a tatínkovi Makhmudovi Muradovi, který musel zrušit zápas.

Koronavirus zasáhl i rodinu Moniky Bagárové. Zpěvačka ve čtvrtek přiznala, že šla na test na covid-19, který vyšel pozitivně. Příznaky má i její pětiměsíční dcera Rumia.

"Nemám žádný těžký průběh a diky bohu Ruminka sem tam jen zakašle, jinak se směje a je stále veselá," napsala Bagárová na instagramu. Lidé jí i dceři přejí pod příspěvkem na sociální síti brzké uzdravení.

Porotkyni letošního ročníku SuperStar a zároveň někdejší účastnici populární pěvecké show nejprve nenapadlo, že by se mohla potýkat s covidem-19. "Byla jsem první dny šíleně unavená a bolela mě hlava, myslela jsem si, ze to patří k tomu, ze v noci několikrát vstávám k Rumince a tak je to tělo unavený a prostě si potřebuje odpočinout," pokračovala.

Související obsah

Teď už se u Bagárové projevily i další příznaky, jak sama přiznala, přišla o chuť a čich. Koronavirem se nakazil i její partner a otec jejich dcery Makhmud Muradov, bojovník MMA..

"Jsme doma v karanténě a je nám smutno po tatínkovi, který je na tom stejně ale bez příznaků v Las Vegas. Věřím, ze to vše zvládneme a bude nám všem zase fajn," uzavřela zpěvačka s tím, že v karanténě jsou i její příbuzní, kteří jí s péčí o dceru pomáhají.

Související obsah

Makhmud Muradov, který do Spojených států odcestoval kvůli MMA zápasu, přiznal nákazu fanouškům i na svém instagramu. "Bohužel vám musím říct špatnou zprávu. Můj zápas 31. října byl zrušen, měl jsem pozitivní test na covid-19. Víc vám řeknu během pár dnů," uvedl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Koronavirus

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz