Domácí

Smrtelná nehoda na dálnici D5, řidič náklaďáku měl couvat k benzínce!

Vážná nehoda dvou nákladních aut na dálnici D5 u Rokycan si ve čtvrtek večer vyžádala život jednoho z řidičů. Druhý muž, který vyvázl bez zranění, měl podle policie couvat ke vjezdu na čerpací stanici.

Dvě nákladní auta se na 61. kilometru dálnice D5 u Rokycan srazila po osmé hodině večer. Řidič jednoho z nich na místě zemřel.

"Dle prvotních informací z místa mělo dojít k dopravní nehodě dodávkového vozidla jedoucího na Prahu, kdy řidič tohoto vozidla utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl," řekla TN.cz policejní mluvčí Veronika Hokrová.

"Řidič druhého nákladního auta značky Mercedes měl s vozem na dálnici couvat směrem na Plzeň k nedalekému vjezdu na benzínovou čerpací stanici, který měl s největší pravděpodobností při své pvůodní jízdě směrem na Prahu přehlédnout. Při tomto manévru došlo ke střetu vozidel zezadu," doplnila.

Související obsah

Případ si převzali rokycanští kriminalisté, kteří se zabývají okolnostmi smrtelné nehody. Alkohol u řidiče mercedesu vyloučila dechová zkouška.

Podle portálu Krimi Plzeň je dálnice v místě nehody zcela uzavřená. "Provoz je sveden přes čerpací stanici, žádáme řidiče, aby objízdnou trasou jeli s největší opatrností," uzavřela Hokrová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz