Domácí

Dvě hromadné dopravní nehody brzdí provoz na D1, tvoří se kolony!

Dvě hromadné dopravní nehody brzdí provoz na D1, tvoří se kolony!
D1 nehoda, dva kamiony Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

Dvě hromadné dopravní nehody zkomplikovaly ve čtvrtek provoz na dálnici D1 poblíž jihomoravské metropole. Doprava ve směru na Brno je omezena a provoz policisté odklánějí přes přilehlou čerpací stanici. Na místě se tvoří kolony, jeden člověk se zranil.

Dálnici D1 na 187,5 kilometru ve směru z Prahy na Brno nejprve zablokovala nehoda kamionu a čtyř dodávek, které nedobrzdily kolonu před sebou. Jeden člověk se zranil. Doprava v tomto místě je vedena přes přilehlou čerpací stanici. Kolona na místě se natáhla asi na kilometr a půl.


A v kvůli koloně před touto nehodou se nejspíš stala další nehoda na 184. kilometru. Tři kamiony nedobrzdily a narazily do sebe. Provoz je tak sveden pouze do levého jízdního pruhu. Na místě zasahují složky intergrovaného záchranného systému. Jednoho člověka museli záchranáři vyprošťovat.

Související obsah

Kdy bude dálnice plně průjezdná, okokmentoval pro TN.cz policejní mluvčí David Chaloupka: "Usilovně pracujeme na zprůjezdnění dálnice, ale bohužel nyní nedokážeme upřesnit čas, kdy se nám to povede," řekl krátce před 16. hodinou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz