Domácí

Dívka se rozloučila se životem, pak zmizela. Policii se podařilo ji vypátrat

Dívka se rozloučila se životem, pak zmizela. Policii se podařilo ji vypátrat
Zdroj: Profimedia

Policisté ve středu pátrali po 18leté dívce z Liberce, která na sociálních sítích zveřejnila video, v němž se loučila se životem. Děvče se podařilo najít v pořádku na Jablonecku.

"Pátráme po dívce, která se dnes na facebooku loučila se životem," informovala mluvčí policie Libereckého kraje Dagmar Sochorová ve středu odpoledne. Osmnáctileté děvče naznačilo, že si chce ukončit život, ve videu nahraném přímo na svém profilu.

Pohřešování ohlásila policistům její kamarádka ve středu dopoledne a upozornila je i na již zmíněné video. Oznámení obdrželi v 9:50 hodin a po dívce začali okamžitě intenzivně pátrat. Nemůžeme vyloučit to, že by si mohla skutečně sáhnout na život," upozornila Sochorová.

Související obsah

V minulosti už byla dvakrát pohřešovaná, naposledy v červnu letošního roku. Dívku se nakonec podařilo najít a v podvečer policie pátrání odvolala. "Našli jsme ji v katastru obce Bedřichov, je v pořádku," sdělila redakci TN.cz Sochorová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz