Krimi

Řidič BMW se řítil protisměrem po Nuseláku, pak uvázl na schodech!

Pražští policisté v noci na neděli spěchali k Nuselskému mostu. Protisměrem se po něm mělo řítit BMW, které zanedlouho skutečně našli v nedalekém parku Folimanka. Stál už něj 38letý muž, který měl klíče, ale tvrdil, že vůz neřídil. Odmítl test na drogy i alkohol.

Svědci viděli tmavě modré BMW v protisměru na Nuselském mostě před půl třetí. Když tam policejní hlídka dorazila, auto už na silnici nebylo.

Řidič s ním totiž uvázl na schodech v nedalekém parku. "Před půl třetí jsme vyjížděli k oznámení, že na Nuselském mostě v protisměru má jet vozidlo. Policisté ho vypátrali v parku Folimanka. S největší pravděpodobností auto nejprve sjelo ze schodů a potom se zaseklo v mezipatře," řekla TN.cz mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová.

U auta našli policisté 38letého muže. "Tvrdil, že vozidlo neřídil, ale měl u sebe klíče. Policistům na místě odmítl test jak na drogy, tak na alkohol," doplnila.

Související obsah

Případem se už zabývají kriminalisté. Zaseklé BMW vyprostili hasiči. "Na konci ulice Lublaňská jsme vyprostili vozidlo, které uvízlo na schodech pro pěší. Na vyproštění jsme použili hydraulickou ruku," uvedli na twitteru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz