Domácí

Hádka na Berounsku skončila pobodáním. Zasahoval i vrtulník

Potyčka dvou mužů v jednom z domů v obci Tmaň na Berounsku málem skončila tragédií. Jeden z aktérů sporu během hádky sáhl po noži a druhého muže s ním bodl. Zraněný skončil v nemocnici, kam ho transportoval zdravotnický vrtulník.

"Ve společných prostorech domu došlo po vzájemné potyčce mezi dvěma muži k pobodání. Zraněný skončil v péči lékařů," vyjádřil se pro TN.cz policejní mluvčí Pavel Truxa.

Co přesně ke sporu mezi dvojicí mužů vedlo, policisté zjišťují. Podezřelého muži zákona na místě zadrželi. Podle mluvčího se při potyčce nikdo další nezranil.

Dle vyjádření jedné z obyvatelek Tmaně se mělo jednat o sousedy a v celém sporu měl hrát významnou roli alkohol.

Související obsah

Pobodaného muže transportoval do jedné z pražských nemocnic vrtulník letecké záchranné služby. Podle informací TN.cz není v přímém ohrožení života.

Nejedná se o první útok nožem v posledních dnech, který muži zákona museli řešit. Minulý týden na záchranáře nožem zaútočil muž, který jen krátce před jejich příjezdem sám bojoval o život. Když se jeho stav zlepšil, namísto poděkování začal být na zdravotníky agresivní a vyhrožoval jim, že je zabije.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz