Zahraničí

Po tragédii nečekané usmíření. Kate a Meghan se prý přestaly nesnášet

Po tragédii nečekané usmíření. Kate a Meghan se prý přestaly nesnášet
Zdroj: Profimedia

Hádky v královské rodině zastavila tragédie. Kate a Meghan měly zakopat válečnou sekeru po oznámení, že vévodkyně ze Sussexu přišla o miminko. Na neshody prý zapomněli i princové William a Harry.

Meghan Markleová přiznala, že přišla o miminko, minulý týden. Kate s Williamem to věděli už od července. Teprve teď ale prý nešťastná událost dokázala vévodský pár z Cambridge s dvojicí, která královskou rodinu opustila, usmířit.

"Když četla její slova, zachvátil Kate obrovský smutek. Cítí, že už je čas být znovu v kontaktu. Povídá se, že volala Meghan, aby jí vyjádřila soustrast," tvrdí zdroj portálu New Idea s tím, že stejně to má i princ William.

Přestože se o tragédii dozvěděli v létě, Meghan s Harrym jim to tehdy neřekli osobně. "William a Kate z toho byli zničení, ale respektovali přání Harryho a Meghan, aby to uchovali v tajnosti a drželi si od nich odstup," pokračoval zdroj. Informaci o potratu v červenci dostali ještě královna Alžběta a princ Charles.

Související obsah

"V náruči jsem svírala své prvorozené dítě a věděla jsem, že zrovna přicházím o to druhé," napsala Meghan ve svém komentáři nazvaném Ztráta, kterou sdílíme.

Právě tato slova měla být pro vévodkyni Kate impulsem k usmíření. S Williamem prý začali plánovat návštěvu Harryho a Meghan v kalifornské Santa Barbaře, kde už několik měsíců žijí. "William se chce po sporech zoufale postavit za svého bratra," uzavřel zdroj.

Meghan zveřejnila rozkošné záběry se synem Archiem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz