Zahraničí

Pandemie komplikuje život i filmovým hvězdám, Oscaři ale prý budou

Za přísných protiepidemických opatření se znovu natáčí některé hollywoodské trháky. Například sedmé pokračování filmu Mission Impossible s Tomem Cruisem, který však kvůli opatřením neudržel nervy na uzdě.

Hollywoodská filmová hvězda Tom Cruise je zpátky ve svém živlu. Natáčení letos kvůli koronaviru téměř nebylo možné a herec se tak rozhodl, že jeho práci nikdo a nic neohrozí.

Přímo v průběhu natáčení sedmého pokračování akčního trháku Mission Impossible se neovládl a vztekle křičel na jednoho z členů natáčecího týmu. Nezdráhal se použít ani velmi peprná slova.

"V Hollywoodu se teď znovu natáčejí filmy díky nám. Protože nám věří a věří v to, co děláme. Zajistili jsme tisíce pracovních míst - vy ko….. Už to nikdy nechci vidět. Nikdy," zlobil se herec.

Cruise totiž naprosto vyvedlo z míry, že člen jeho týmu opakovaně porušoval dvoumetrové rozestupy. "Nezajímají mě vaše omluvy. Řekl jsem vám jasně, co po vás chci, a když to neuděláte, tak vypadněte. Tohle po….. natáčení kvůli vám neskončí," zuřil Cruise.

Pandemie koronaviru paralyzovala celý filmový průmysl - filmoví fanoušci teď ale mají hned několik důvodů k radosti. Kromě toho, že se znovu natáčí snímky, americká filmová akademie přišla s nečekanou zprávou.

Související obsah

Předávání nejsledovanějších filmových cen Oscarů, tak jak ho známe, tedy s hvězdami na červeném koberci a publikem, se zřejmě příští rok uskuteční pandemii navzdory.

Akademie potvrdila, že večer ve velkém stylu neproběhne on-line, ale se vší parádou v Los Angeles. A to 25. dubna příštího roku.

tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz