Zahraničí

Pandemie komplikuje život i filmovým hvězdám, Oscaři ale prý budou

Za přísných protiepidemických opatření se znovu natáčí některé hollywoodské trháky. Například sedmé pokračování filmu Mission Impossible s Tomem Cruisem, který však kvůli opatřením neudržel nervy na uzdě.

Hollywoodská filmová hvězda Tom Cruise je zpátky ve svém živlu. Natáčení letos kvůli koronaviru téměř nebylo možné a herec se tak rozhodl, že jeho práci nikdo a nic neohrozí.

Přímo v průběhu natáčení sedmého pokračování akčního trháku Mission Impossible se neovládl a vztekle křičel na jednoho z členů natáčecího týmu. Nezdráhal se použít ani velmi peprná slova.

"V Hollywoodu se teď znovu natáčejí filmy díky nám. Protože nám věří a věří v to, co děláme. Zajistili jsme tisíce pracovních míst - vy ko….. Už to nikdy nechci vidět. Nikdy," zlobil se herec.

Cruise totiž naprosto vyvedlo z míry, že člen jeho týmu opakovaně porušoval dvoumetrové rozestupy. "Nezajímají mě vaše omluvy. Řekl jsem vám jasně, co po vás chci, a když to neuděláte, tak vypadněte. Tohle po….. natáčení kvůli vám neskončí," zuřil Cruise.

Pandemie koronaviru paralyzovala celý filmový průmysl - filmoví fanoušci teď ale mají hned několik důvodů k radosti. Kromě toho, že se znovu natáčí snímky, americká filmová akademie přišla s nečekanou zprávou.

Související obsah

Předávání nejsledovanějších filmových cen Oscarů, tak jak ho známe, tedy s hvězdami na červeném koberci a publikem, se zřejmě příští rok uskuteční pandemii navzdory.

Akademie potvrdila, že večer ve velkém stylu neproběhne on-line, ale se vší parádou v Los Angeles. A to 25. dubna příštího roku.

tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz