Zahraničí

Americkým Nashvillem otřásla silná exploze. Zranili se nejméně tři lidé

Centrem amerického Nashvillu ve státě Tennessee otřásl mohutný výbuch obytného auta. Podle vyšetřovatelů se jednalo o úmyslný čin. Při explozi se zranili nejméně tři lidé.

"Výbuch městem Nashville otřásl v pátek přibližně kolem 6:40 ráno místního času“ píše Daily Mail. Podle místních úřadů vybuchlo auto zaparkované na Second Avenue, kde se nachází velké množství barů, restaurací a obchodů.


Exploze poničila řadu budov v okolí. Zranili se nejméně tři lidé, které záchranáři převezli s lehkými zraněními do nemocnice. Podle policistů se jedná o úmyslný čin. Zároveň na tiskové konferenci odhalili, že už před výbuchem byli kriminalisté na cestě k vozu, které bylo nahlášeno jako podezřelé.


Na místo byla povolána také speciální jednotka, která se zaměřuje na výbušniny a pyrotechniku. Před jejím příjezdem však vůz vybuchl. "Měl jsem pocit, jako by to byla bomba. Tak velké to bylo,“ popsal explozi jeden z místních obyvatel.

Související obsah


Policisté však žádné další podrobnosti o pachateli, nebo motivu zatím nesdělili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz