Domácí

Obchod s obuví vyzrál na zákazy. Boty objednáte smskou a hned vyzvednete

Obchod s obuví vyzrál na zákazy. Boty objednáte smskou a hned vyzvednete
Zdroj: Hanka Matoušová

Kvůli zhoršující se epidemické situaci vláda zpřísnila opatření a zavřela všechny obchody s výjimkou těch, které prodávají základní potřeby. Majitel řetězce obuvi v Praze proto přišel s jednoduchým řešením. Nakoupit si zde můžete prostřednictvím SMS zprávy.

Od 27. prosince 2020 přešla Česká republika do pátého stupně systému PES. Právě proto se výrazně zpřísnila také opatření proti šíření covidu-19. Otevřené tak mohou být například pouze obchody s potravinami, hygienickým a drogistickým zbožím nebo květinářství. Ostatní služby s provozovnou musejí být zavřené. Podrobný přehled platných restrikcí naleznete zde.


S vychytralým řešením proto přišel řetězec prodejen obuvi Šotek. Obchody se nachází po celé Praze a můžete si zde nakoupit prostřednictvím SMS. Postup je naprosto jednoduchý.

Související obsah

Ve výloze si vyberete číslo boty, kterou si chcete pořídit. To poté spolu s velikostí odešlete v SMS zprávě, obuv vám připraví a vy si ji poté můžete hned vyzvednout.


Reportér TN.cz proto na uvedené číslo zavolal, telefon mu ihned zvedla jedna ze zaměstnankyň Obuvi Šotek. "Od pondělí máme číslo vylepené ve výloze ve všech našich provozovnách a lidé si tímto způsobem mohou zboží objednat,“ sdělila pracovcnice


Nápad okamžitě ocenili lidé na sociálních sítích, kde fotku s výlohou obchodu v pražském Karlíně sdílela kolemjdoucí žena, kterou plakát ve výloze zaujal. "Nápad je úžasný a prodejně fandím,“ napsala na facebooku Maja. "Super nápad,“ přidává se Šárka.

Internetové obchody nestíhají. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz