Domácí

Ladislav Štaidl stále bojuje o život! Kamarádi mu posílají dojemné vzkazy

Ladislav Štaidl stále bojuje o život! Kamarádi mu posílají dojemné vzkazy
Zdroj: TV Nova, isifa.com, Korzo

Od minulého čtvrtka bojuje v pražské Všeobecné nemocnici o život hudebník Ladislav Štaidl. Po těžkém průběhu onemocnění covid-19 byla nezbytná jeho hospitalizace. Jeho kolegové a kamarádi se proto rozhodli ho podpořit a poslat mu dojemné vzkazy.

Dojemný vzkaz poslal jeho blízký kamarád a producent František Janeček: "Láďa je pro mě můj nejlepší přítel a samozřejmě čekám na okamžik, kdy se domů vrátí živ a zdráv. Hlavně to zdraví, zdraví, zdraví! A protože je Láďa renesanční bojovník, tak věřím, že to bude v nejbližších dnech!"

Přidal se také Štaidlův kolega Ondřej Suchý, se kterým založil kapelu Crazy Boys: "Milej Láďo! Z naší kapely Crazy boys (rok 1961) už moc členů a spolupracovníků na světě chybí. Opovaž se opustit pamětníky, bojuj! Myslím na Tebe denně a pevně věřím, že se brzy vše obrátí k lepšímu! Tvůj věčný fanda a kamarád Ondřej, co s Tebou tenkrát u Mikiho Volka rockoval na kontrabas."

Související obsah

Přídávají se také další kamarádi a kolegové. Pro Aha! se vyjádřili Kristian Kodet, malíř a dlouholetý kamarád: "Moc si tě vážím pro to, co jsi dokázal, jsi legenda. Přeju hodně zdraví,“ a Petr Janda: "Kamaráde, drž se, mám tě rád!“ i když se už osm let pořádně neviděli, pouto je mezi nimi stále velmi silné. "Zval jsem ho na své sedmdesátiny, ale nepřišel a trochu mě tím naštval. Ale pořád je to můj kamarád, blízký člověk, přeju mu proto hodně zdraví,“ svěřil se Janda.

"Zpráva o tom, že je Láďa Štaidl hospitalizovaný s covidem, je velmi smutná a opravdu mě zasáhla. Vím, že je to zodpovědný člověk, který v poslední době nikam nechodil. Doufám, že se s touto nemocí brzy vypořádá a modlím se, aby nenastaly nějaké další zdravotní komplikace. Moc mu společně s manželem držíme palce a myslíme na něj," poslala vzkaz zpěvačka Helena Vondráčková.

Vzkaz ale poslal také zpěvák a skladatel Michal David: "Láďovi přeji hlavně brzké uzdravení a hodně síly a energie v boji proti tomuto zákeřnému viru. Láďa mě vzal pod svá křídle v r. 1988, když jsem odešel od Kroků a Františka Janečka. Hodně mi tehdy pomáhal a tak mu moc přeji ještě spoustu krásných let, které věřím, že prožije. Láďo bojuj a nevzdávej to."

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz