Krimi

Řidič ujížděl hlídce a havaroval. Policie ho uklidnila namířenou zbraní

Běžná dopravní kontrola ve Znojmě se rázem změnila v honičku jako z akčního filmu. Řidič totiž odmítl zastavit a policistům začal zběsile ujíždět. Na kruhovém objezdu však havaroval, když auto "zapíchl" do příkopu.

"Ve středu krátce před 13. hodinou začal policistům při běžné dopravní kontrole ujíždět řidič tmavého vozu značky Audi,“ popsal situaci policejní mluvčí Petr Vala.


Zběsilý úprk před muži zákona však netrval dlouho. Šofér totiž po několika kilometrech nezvládl řízení a na kruhovém objezdu v ulici Přímětická ve Znojmě havaroval. Dotyčný navíc poté prý odmítal s policisty spolupracovat.

Související obsah


Řidič se uklidnil až poté, co mu policisté pohrozili namířenou zbraní. Na místě však odmítl podstoupit test na drogy. Navíc se ukázalo, že "uprchlík" má platný zákaz řízení až do roku 2022. "Řidičský průkaz má pozastavený na pět let,“ doplnil Vala.


Policisté muže zajistili. Přestože řidič svým jednáním a rychlým ujížděním ohrozil životy dalších účastníků silničního provozu, nikomu se naštěstí nic nestalo. Obvinění však zatím nepadlo.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz