Zahraničí

Policie ve Francii překazila obří orgii, sexu se oddávala stovka lidí!

Policie ve Francii překazila obří orgii, sexu se oddávala stovka lidí!
Zdroj: Profimedia

Francouzští policisté v pátek večer vtrhli do skladiště na předměstí Paříže, kde se v té chvíli konala obří orgie. Sexu se tu oddávala přibližně stovka lidí. Problémem nebyla orgie jako taková, ale fakt, že její účastníci porušovali protiepidemická opatření.

Skupinové sexuální hrátky se konaly v malé obci Collégien na předměstí Paříže v pátek večer. Muži zákona se na místo vypravili poté, co dostali hlášení o tom, že se tu setkávají muži i ženy.

"Účastníci akce porušili platný zákaz vycházení a problémy byly také s rouškami a dodržováním rozestupů," cituje britský Daily Mail zdroj blízký vyšetřování.

Související obsah

Podle něj účastníci orgií s policisty spolupracovali a po jejich příjezdu nekladli žádný odpor. Muži zákona tři přítomné, které považují za organizátory swingers party, zatkli, zbylá přibližně stovka účastníků vyfasovala pokuty za porušování protiepidemických nařízení. Úřady rovněž kývly na zabavení použitého zvukové aparatury, světel a alkoholu.

Daily Mail připomněl, že hromadný sex je ve Francii legální, pokud s ním zúčastnění souhlasí, upozornil ale, že pokud má jeden z partnerů covid-19, je téměř jistota, že ho při milostných hrátkách chytne i ten druhý. Nemluvě o tom, že na orgiích mohou účastníci vystřídat milenců několik.

Orgie se na začátku prosince konaly i v Bruselu. Účastnil se jich maďarský europoslanec:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz