Videoreportáž

Lezl oknem do bytů a odnesl si věci za milion korun, policie ho dopadla

Kriminalisté po několika měsících konečně dopadli a obvinili recidivistu, který se vloupal do několika bytů. Při vloupačkách kradl vše, co mělo nějakou hodnotu. Do přízemních bytů lezl oknem a odnášel si převážně elektroniku, šperky a finanční hotovost. Škoda se tak vyšplhala až na jeden milion korun. Muž byl v minulosti už více než desetkrát soudně trestán a ke všem loupežím se přiznal. Jak vypadalo jeho zadržení i loupeže, se podívejte ve videu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Slovensko chce prodloužit lockdown do 16. prosince

Celoplošný lockdown pro všechny by měl na Slovensku pokračovat ještě do 16. prosince, navrhuje tamější ministerstvo zdravotnictví. V pondělí to bude schvalovat vláda, informoval portál TVnoviny.sk. Potom by se uzávěra týkala už jen nenaočkovaných. Pro lidi s vakcinací nebo pro ty, kteří prodělali covid-19, by se část obchodů a služeb otevřela. Od 25. prosince by se přidaly i hotely, restaurace mají zůstat zavřené.

Krátká zpráva

Rakousko má nového kancléře

Dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer se v pondělí stal kancléřem Rakouska. V čele vlády nahradil Alexandera Schallenberga. Stal se tak třetím kancléřem za poslední dva měsíce. Schallenberg nahradil v této pozici 11. října Sebastiana Kurze. Ten skončil kvůli podezření z korupce. Poté, co Kurz z politiky odešel, rozhodl se rezignovat i Schallenberg.

Píše se na Deník.cz