Domácí

Dívky utekly z léčebny v Bohnicích. Policie je našla v obchodním domě

Dívky utekly z léčebny v Bohnicích. Policie je našla v obchodním domě
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

V sobotu krátce po jedenácté hodině dopoledne utekly z psychiatrické léčebny v Bohnicích dvě mladé dívky. Podle policie se před svým útěkem spolupacientkám svěřily, že chtějí utéct a spáchat sebevraždu. Policie následně dívky nalezla v pořádku v jednom z pražských obchodních domů.

Dívky utekly z psychiatrické léčebny krátce po jedenácté hodině. "Před útěkem se svým spolu pacientkám svěřily, že chtějí utéct a spáchat sebevraždu. Z tohoto důvodu nelze vyloučit, že obě dívky mohou být v přímém ohrožení života,“ uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Policie okamžitě po dívkách rozjela rozsáhlé pátrání. Následně je vypátrala v jednom z pražských obchodních domů. Dívky byly v pořádku.

Související obsah

"Děkujeme veřejnosti za pomoc při pátrání po pohřešovaných dívkách. Dívky byly nalezeny v jednom z obchodních domů v Praze," informovala v sobotu odpoledne Kropáčová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz