Zahraničí

Jaké bude jméno miminka Harryho a Meghan? Bookmakeři mají jasno

Jaké bude jméno miminka Harryho a Meghan? Bookmakeři mají jasno
Zdroj: Profimedia

Na svatého Valentýna oznámil princ Harry spolu s vévodkyní Meghan radostnou novinu. Královská rodina se rozroste o dalšího člena. Sázkaři po celé Británii se už nyní přou o to, jak se bude miminko jmenovat.

Vlnu gratulací vyvolala nedělní novina, kterou oznámili vévodové ze Sussexu. Manželka prince Harryho Meghan je podruhé těhotná. Ke gratulantům se hned připojily také sázkové kanceláře, které vypsaly kurzy na jméno dítěte.


Mnozí věří, že svým výběrem vzdají manželé hold zesnulé princezně Dianě. "Královští sázkaři jsou zdánlivě přesvědčení, že dítě pojmenují po Harryho matce bez ohledu na to, zda to bude chlapec nebo dívka,“ citoval portál People Alexe Apatiho ze sázkové kanceláře Ladbrokes.

Související obsah


Podle bookmakerů z kanceláře Ladbrokes je nejžhavějším favoritem jméno Alfie pro chlapce a Alexandra pro holčičku. Na ta je vypsán kurz 4:1.


Hned za těmito jmény je pak s kurzem 5:1 jméno Charles nebo Charlie po Harryho otci princi Charlesovi a Philip po dědečkovi princi Philipovi s kurzem 6:1. V případě narození holčičky se jako další nejpravděpodobnější jméno jeví Elizabeth po královně Alžbětě II. s kurzem 6:1 nebo Diana po Harryho zesnulé matce. Na toto jméno je vypsán kurz 10:1.

Související obsah


Právě proto, že mladý pár pojmenoval svého prvního syna Archie, se očekává, že také druhý potomek dostane tradiční jméno. 


Harry s Meghan šokovali celou královskou rodinu. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Píše se na Deník.cz