Zahraničí

Jaké bude jméno miminka Harryho a Meghan? Bookmakeři mají jasno

Jaké bude jméno miminka Harryho a Meghan? Bookmakeři mají jasno
Zdroj: Profimedia

Na svatého Valentýna oznámil princ Harry spolu s vévodkyní Meghan radostnou novinu. Královská rodina se rozroste o dalšího člena. Sázkaři po celé Británii se už nyní přou o to, jak se bude miminko jmenovat.

Vlnu gratulací vyvolala nedělní novina, kterou oznámili vévodové ze Sussexu. Manželka prince Harryho Meghan je podruhé těhotná. Ke gratulantům se hned připojily také sázkové kanceláře, které vypsaly kurzy na jméno dítěte.


Mnozí věří, že svým výběrem vzdají manželé hold zesnulé princezně Dianě. "Královští sázkaři jsou zdánlivě přesvědčení, že dítě pojmenují po Harryho matce bez ohledu na to, zda to bude chlapec nebo dívka,“ citoval portál People Alexe Apatiho ze sázkové kanceláře Ladbrokes.

Související obsah


Podle bookmakerů z kanceláře Ladbrokes je nejžhavějším favoritem jméno Alfie pro chlapce a Alexandra pro holčičku. Na ta je vypsán kurz 4:1.


Hned za těmito jmény je pak s kurzem 5:1 jméno Charles nebo Charlie po Harryho otci princi Charlesovi a Philip po dědečkovi princi Philipovi s kurzem 6:1. V případě narození holčičky se jako další nejpravděpodobnější jméno jeví Elizabeth po královně Alžbětě II. s kurzem 6:1 nebo Diana po Harryho zesnulé matce. Na toto jméno je vypsán kurz 10:1.

Související obsah


Právě proto, že mladý pár pojmenoval svého prvního syna Archie, se očekává, že také druhý potomek dostane tradiční jméno. 


Harry s Meghan šokovali celou královskou rodinu. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz