Domácí

Finále Miss ČR se blíží. Tohle je osm krásek, které se utkají o titul

Vyhlášení nové Miss České republiky se blíží. O titul na začátku bojovalo dvanáct finalistek, ale velkého superfinále se může zúčastnit pouze osm z nich. Čtyři dívky v sobotu z klání o korunku královny krásy vypadly.

Do boje o korunku královny krásy dále postupuje z původních dvanácti dívek pouze osm. Mezi TOP 8 je 19letá Kateřina Šimonková z Krnova, 19letá Kristýna Hyská z Nespek a 18letá Diana Paravanová z Otrokovic.

Dále postoupila 20letá Natalia Al-Imamová z Prahy, 19letá Valerie Herianová z Ústí nad Labem, 23letá Simona Šimková z Jihlavy, 19letá Jana Krojidlová z Čelákovic a 18letá Magdaléna Říhová z Domašína.

Krásná Adéla Kašpaříková z Přerova, Vladimíra Ježíková z Prahy, Denisa Hrdinová z Loun a Sára Novotná z Ratibořic se do klání o titul Miss České republiky už nezapojí.

Související obsah

Pandemie covidu-19 ovlivnila celý průběh soutěže i způsob, jakým lidé Miss ČR sledují. Pozornost návštěvníků se totiž přesunula na sociální sítě, kde pořadatelé zaznamenali sedminásobný nárůst.

Všech dvanáct finalistek se zapojilo do charitativního projektu Počítače dětem, který podporuje Nadace Nova. "Jsem hrdá na všech dvanáct finalistek hlavně proto, jak se zapojily do charitativních projektů. Pro projekt rozvážely počítače, které před tím dokázaly získat od dárců na sociálních sítích. O to hůře se mi bude loučit s některými z nich," prozradila úřadující Miss České republiky 2019 Nikola Kokyová, která je zároveň spoluorganizátorkou soutěže. Její kralování již brzy skončí a žezlo předá své nástupkyni.

  

Anna Bábovská, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz