Domácí

Řidič narazil v mlze do stromu, nehodu nepřežil

Tragickou dopravní nehodu vyšetřují kriminalisté a dopravní policisté z Berouna. U obce Suchomasty narazil v noci na středu řidič osobního auta do stromu, přičemž utrpěl vážná zranění neslučitelná se životem.

K nehodě došlo kolem půl jedenácté večer na silnici 11531 jen kousek před obcí Suchomasty. Řidič hyundaie v husté mlze ze zatím nezjištěných příčin vyjel ze silnice a narazil do stromu.

Muž zůstal po nárazu ve voze zaklíněný a ven ho museli dostat až přivolaní hasiči. Přes veškerou pomoc a pokusy o oživování musel lékař záchranné služby bohužel konstatovat smrt.

Související obsah

Silnice musela být v místě nehody kvůli dokumentaci a vyšetřování na několik hodin uzavřena. Příčinu nehody vyšetřují kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty. Na místě zasahovali i hasiči, kteří místo nehody nasvítili a vyprostili řidiče z vraku vozidla.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Píše se na Deník.cz