Domácí

Siláka Krampola skolila vakcína na covid. Herec skončil v nemocnici

Herec Jiří Krampol (82) skončil v nemocnici. Po očkování proti koronaviru se u něj projevily nežádoucí vedlejší účinky. Jeho zdravotní stav se natolik zhoršil, že musel být hospitalizován.

Dvaaosmdesátiletý herec podstoupil očkování proti koronaviru. Přestože první vakcinace proběhla bez jakýchkoli komplikací, problémy nastaly u druhé dávky. Projevily se totiž nežádoucí účinky a Krampola museli hospitalizovat v pražské Nemocnici Na Františku.


"První dávku jsem měl bez problémů a nic jsem nezaznamenal, po druhém očkování se mi udělalo zle. Zvýšila se mi teplota a bylo mi blbě,“ řekl portálu TN.cz oblíbený herec Krampol.

Související obsah


Následně podstoupil také testy na koronavirus z obavy lékařů, zda se virem nenakazil. "Dělali mi testy. Nic takového se však nepotvrdilo. Byla to reakce na vakcínu,“ doplnil Krampol. V nemocnici strávil dva dny. "Dali mě dohromady a už se zase věnuju práci a točím,“ libuje si.


I nadále však v této nelehké době neztrácí optimismus a snaží se radovat z maličkostí. "Snažím se to, co dělám, dělat s chutí. Když je volno a jde to, tak chodím do přírody. Cítím se dobře, už jsem začal dokonce cvičit,“ uzavřel.

Herci Jiřímu Krampolovi zemřela jeho žena Hana. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Píše se na Deník.cz